Bliuzo šokio pamokos naujokams ir pažengusiems nuo spalio mėn.
Bliuzas – tai lėtas šokis su daugybe gražių elementų, leidžiantis išreikšti savo mintis ir emocijas per kūno judesius. Bliuzas – dviejų lygiaverčių partnerių pokalbis šokyje, turintis didelę judesių laisvę.

Naujokų pamokos Ketvirtadieniai 19:00-20:30

Šokių patirtis nėra reikalinga – čia ne tik susipažinsite su ritmu, pulsu, vedimo ir klausymosi pagrindais, bet ir per apšilimą išmoksime subalansuoti kūną, sustiprinti vidinius raumenis, pagerinti pusiausvyrą ir įvaldyti poliritmiją. Ateikite į pamokas ir jau po pirmo mėnesio smagiai jausitės šokių aikštelėje užgrojus lėtai muzikai!
Pamokos vyks Lindyhop.lt patalpose.
Registracija

Pažengusių pamokos Ketvirtadieniai 20:30-21:00

Bliuzo šokių pamokos, šokėjams, kurie jau gyvena Bliuzo ritmu. Tereik mokėti Bliuzo pagrindus ir ne iš gandų būti girdėjus apie įtampas, sukimąsi ir balansą, taip pat lankiusiems praeitą sezoną Bliuzo pamokas. Viena karta per savaitę, 1.5 valandos – Jūsų laukia intensyvus apšilimas skatinantis balansą, tolygų raumenų stiprinimą, bei bendrą ištvermę. Gilinimasis į Bliuzo žingsnelius ir techniką, naujų judesių atradimas ir Bliuzo estetikos kūrimas. Pamokos vyks Lindyhop.lt patalpose.

Registracija