Dmitrij Ivanov

„Bliuzas yra intymus poros šokis, tarsi mažytė meilės istorija, kur susitinka du nepažįstami žmonės, susipažįsta, įsimyli ir vėl išsiskiria. Šokant su kiekviena partnere Bliuzas būna vis kitos. Neįmanoma išlikti vienodam. Šis šokis yra mano aistra, kuria noriu pasidalinti, nes kiekvienas žmogus gali šokti Bliuzą.”

Justinas Valaitis

„Šokant Bliuzą svarbiausia atsipalaiduoti, galvoti tik apie esamą akimirką ir jokiu būdų neanalizuoti kaip šokti. Reikia tiesiog klausytis muzikos ir leisti sau improvizuoti. Svarbiausia ne sudėtingi judesiai, o tai, kaip tu šokio metu bendrauji su partnere.”

Karina Kornijenko

„Bliuzas visų pirma yra bendravimas. Susipažinimas su partneriu, pasitikėjimas ir buvimas unikalioje šokio akimirkoje. Pati šokio technika yra mažiau svarbi nei emocija, kurią išreiški. Labai sunku paaiškinti, kas yra Bliuzas, kiekvienas jį jaučia savaip, skirtingai. Todėl norint suvokti, reikia pabandyti.”

Simona Vasyte

„Bliuzas nėra toks šokis, kurio esmę galėtum perteikti pasirodymo metu. Džiaugsmas šokant yra tuomet, kai improvizacijos metu sugebi pajausti menkiausius partnerio judesius ir drauge sukurti vientisą šokį. Nešokantys žmonės tikriausiai nė neįtartų, kad mes improvizuojame ir aš net nenutuokiu kokius žingsnelius šoks mano partneris, tačiau įsiklausau į jo judesius ir mes sugebame šokti harmoningai.”

Video

2017

2015

2014

2013

2012