Justinas ir Meda

Justinas drąsiai galima pavadinti vienu iš lietuviškosios bliuzo scenos vilkų – jis yra vienas iš bliuzo šokių pradininkų bei tarptautinio festivalio “Bluesila” organizatorių. Šokiai Justino gyvenime atsirado dar 2009-aisiais, kai jis pradėjo šokti lindyhopą. Bliuzą Justinas atrado po metų, ir tuomet stačia galva pasinėrė į šį šokį. Bliuzo pamokas pradėjo vesti dar 2013 metais, tad turi solidžią mokytojavimo patirtį. Labiausiai Justiną žavintis dalykas šiame šokyje – nepaisant to, kad bliuzas jo gyvenime yra jau dvylika metų, jis jaučia, kad bliuze vis galima atrasti kažką naujo, taip paįvairinant, praturtinant ir formuojant savitą šokimo stilių.

Medos meilė bliuzo muzikai prasidėjo dar ankstyvoje paauglystėje, o štai prieš aštuonerius metus ji atrado ir bliuzo šokius. Meda yra tikra bliuzo entuziastė – per tuos aštuonerius metus ji aplankė gausybę bliuzo festivalių visoje Europoje. Kiek tiksliai, nė pati neprisimena, tačiau drąsiai parekomenduos, kur keliauti norintiems pašokti už Lietuvos ribų. Iš festivalių parsineštas patirtis ji pritaiko organizuodama bliuzo renginius, taip pat yra viena iš Bluesila organizatorių ir JOOK HOUSE Blues bliuzo karavano vedlių. Laisvą laiką praleidžia gilindamasi į bliuzo muziką, skirtingus jo stilius, istoriją bei estetiką. Kaip pati sako, svarbiausia jai bliuze – bendruomenė ir šokio metu vykstantis pokalbis ne tik su partneriu, bet ir su muzika. Jai labai svarbu, kad šokti būtų smagu, ir dalintis žinute, kad bliuzas anaiptol nėra tik lėta muzika – su bliuzu taip pat galima užkurti trankų vakarėlį!💫

Tomas ir Lina

Tiek Tomas, tiek Lina šoka daugiau nei penkmetį bei abu sako,kad nors kiti šokiai kaip lindyhopas ar balboa jiems išlieka mieli, dėl bliuzo abu yra tiesiog pametė galvą. Todėl šiandien abiejų sąskaitoje – ne vienas festivalis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, nuolatinis mokymasis bei ne viena pergalė šokių konkursuose.

Dmitrij ir Varvara

Dmitrij yra vienas iš bliuzo šokių scenos Lietuvoje įkūrėjų, mokytojų bei organizatorių, kurio gyvenime bliuzas egzistuoja daugiau nei dešimtmetį. Jo sąskaitoje – gausybė tarptautinių festivalių bei seminarų, kuriuose ne tik dalyvavo, bet ir mokė kitus. Dmitrij šoka nuo vaikystės, ir per tą laiką išbandė aibę šokio stilių – pramoginių, lindyhop, balboa, tango ir kitų. Visi išbandyti stiliai įkvepia ir jo šokio stilių bei papildo bliuzą savais, originaliais akcentais.
Varvaros šokių kelionė prasidėjo prieš 10 metų nuo lindyhopo ir balboa. Netrukus jos kelyje atsirado ir bliuzas, su kuriuo draugauja jau septynerius metus. Varvara bliuzą šoka tiek solo, tiek poroje ir per visą šokimo laiką bliuzas nenustoja jos stebinti – pasak jos šis šokis savyje sujungia tiek daug skirtingų stilių, kad kiekvienas ras sau labiausiai patinkantį.