Palydint vasarą susirinkome į kasmetinę Bliuzo šokio stovyklą BLUESILA, kuri jau gali didžiuotis tarptautinės šokio stovyklos titulu. Bliuzą šoko svečiai iš Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Lenkijos, Italijos, ir net Australijos! Savo talentu ir patirtimi šokių aikštelėje dalinosi šokių mokytojai iš Sankt Peterburgo Violeta Lebedeva ir Igor Ben. Jau trečius metus iš eilės pamokas vedė Denis Lutsko iš Ukrainos su partnere Ira Ishchuk, taip pat mokytojai iš Lietuvos Dimitrij Ivanov ir Inga Volynec bei Justinas Valaitis ir  Simona Vasytė.

Pirmąjį vakarą stovykloje mokytojų poros surengė Bliuzo pasirodymus. Stovyklos atidarymo vakarėlis su Bliuzo muzika ir šokiais tęsėsi iki paryčių.

Antrąją dieną vyko intensyvios Bliuzo pamokos su maloniomis poilsio akimirkomis besidžiaugiant paskutine vasaros saule ir gaiviu Ilgio ežero vandeniu. Pamokos buvo vedamos trims grupėms: Beginner šokėjų grupei, kurie niekada gyvenime nėra šokę Bliuzo, Intermediate – turintiems šiek tiek patirties šokant Bliuzą ir Advanced  – šokantiems metus ir ilgiau. Kiekviena grupė turėjo galimybę sudalyvauti visų mokytojų pamokose.

Šeštadienio vakarėlis pateikė nemažai staigmenų, savo pasirodymu įkūnijęs Michael Jackson, visus sužavėjo Dmitrij Žemčiugov.  JnJ konkurse atmosferą įkaitino ir  I-ają vietą laimėjo Eglė Nemickaitė ir Martynas Kučinskas, II vietą užėmė  Miglė Smailytė ir Dmitrij Žemčiugov, III vietą užėmė Algimantas Stancelis ir Elžbieta Višnevskytė. Šokėjams grojo Lietuvos Bliuzo karalius Aleksandr Belkin su grupe.

Ačiū visiems už nuostabias akimirkas iki kito karto 2014 metais!