Ar žinojote, kad bliuzą galima šokti? Daugelis nustemba sužinoję, jog bliuzo galima ne tik klausytis, bet ir šokti. Mes esame pirmoji ir vienintelė bliuzo šokėjų bendruomenė Lietuvoje, kurios tikslas – dalintis bliuzo šokiu su visais, kurie nori išmokti judėti bliuzo ritmu. Didžiausias mūsų siekis yra suburti žmones, kurie yra neabejingi bliuzo muzikai ir svajoja šokti šį retą ir gana mažai žinomą šokį.

Svarbiausia mūsų DNR dalis – bendruomenė. Ne tik mokome bliuzo žingsnelių pamokose – taip pat organizuojame vakarėlius, seminarus, mus dažnai sutiksite skleidžiant žinią apie bliuzą įvairiuose festivaliuose. Ir, be abejo, esame vieno seniausių tik bliuzo šokiui skirtų festivalio Bluesila organizatoriai.

Visuomet laukiame naujų veidų, kurie nori save išbandyti šiame amplua. Jei niekada nesate šokę ir nedrąsu, pakvieskite draugų – drauge visada smagiau! O jei prieš tai šokote kitus šokius, pramokę bliuzo pagrindų kitų šokių elementus galėsite puikiai pritaikyti šokdami vakarėliuose, nes šokant šį šokį bliuzo jausmas ir ritmo jautimas, improvizacija ir gebėjimas šokyje prijungti savo ankstesnes patirtis yra būtent tai, kas kiekvienam šokėjui priduoda savitumo.

Kviečiame mus sekti ir Facebook bei Instagram platformose, kur rasite naujausią informaciją apie planuojamus renginius, pamokas, vakarėlius ir dar daugiau.