Kada:

Stovykla: 2022 rugpjūčio 19-21 d.

Išankstinis vakarėlis (pre-party, papildomai): 2022 m. rugpjūčio 18 d.

Vieta:

Poilsio bazė „Rūta”, Molėtų r. Kirnelės k., apie 70km nuo Vilniaus ir 120km nuo Kauno.

Maršrutai:

 Vilniaus maršrutas, Kauno maršrutas.

Mokytojai:

Alina Sokulska (UA)

Jean-Charles Zambo – Joyss (FR)

Vicci ir Adamo (UK ir IT)

Nicolas ir Alina (FR ir BY)

Daugiau mokytojų bus paskelbta netrukus!

Gyva muzika:

Vaiva’s Blues Band (LT)

The Blue Drags (Lenkija)

Jook House Blues (LT)

Aleksandr Belkin ir Road Band (LT)

Daugiau bus paskelbta netrukus!

DJ:

DJ koordinatorius – Hamed Jenabi

Daugiau informacijos – netrukus!

Transportas:

Organizuosime transportą, kuris nugabens iš Vilniaus į „Rūtą“ (ir atgal). Jeigu pageidaujate turėti vietą autobuse – būtinai pažymėkite registracijos metu. Kitu atveju kelionę iki stovyklos teks organizuoti patiems. Išsamų išvykimo laiką ir susitikimo vietas rasite registracijos formoje.

Į poilsio bazę „Rūta“:

2022 m. rugpjūčio 18 d., ketvirtadienis: 19:00 iš Vilniaus autobusų stoties

2022 m. rugpjūčio 19 d., penktadienis: 10:00 iš Vilniaus autobusų stoties

Iš „Rūtos“  į Vilnių 2022 m. rugpjūčio 21 d., sekmadienį:

Maitinimas:

Stovyklos metu bus teikiamas maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienė.

Pusryčiai Pietūs Vakarienė
Penktadienis x x
Šeštadienis x x x
Sekmadienis x x

Registruodamiesi pasirinkite standartinį (su mėsa) / be mėsos / be mėsos ir be žuvies maitinimą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad negalime patenkinti specialių mitybos poreikių, todėl tokių turint jais teks pasirūpinti patiems. Taip pat rekomenduojame atsivežti savo užkandžių bei gėrimų, kad būtumėte pasirengę šokti visą naktį!

Stovyklos kaina*:

Galite rinktis iš trijų variantų: solo bliuzo (FULL PASS), porinio bliuzo (FULL PASS) ir vakarėlių (party pass) bilietus.

Siekiant suteikti geriausias mokymosi galimybes, „Partnered Blues Track“ šokėjai bus suskirstyti į grupes pagal savo šokimo patirtį ir įgūdžius.

Kaina iki gegužės  31d Kaina nuo birželio 1d
Vakarėlių pasas 145 175
Solo Blues pamokos 185 215
Partnered Blues pamokos (asmeniui) 185 215

 Vienas iš mūsų tikslų – auginti vietinę bliuzo šokėjų bendruomenę, todėl vietiniams šokėjams, užsiregistravusiems į FULL PASS (solo ar porinio), suteiksime 20 Eur nuolaidą.

Visada labai džiaugiamės galėdami priimti didesnes grupes (daugiau nei 4 poros), todėl esame atviri deryboms dėl nuolaidų. Prašome susisiekti su mumis el. paštu: bluesdancelt@gmail.com.

*Kainos galioja gavus apmokėjimą iki 2022 m. gegužės 31 d. Atkreipkite dėmesį, kad nuo 2022 m. birželio 1 d. didinsime kainas (+30 Eur)

Pinigų grąžinimas:

Iki birželio 1 d.: grąžinsime visą sumą, išskyrus banko pavedimo mokesčius

Iki liepos 31 d.: grąžinsime 50% visos sumos

Po rugpjūčio 1 d.: apmokėjimas už stovyklą nebus grąžinamas*. Tačiau galime padėti surasti kitą dalyvį, kuris užimtų vietą stovykloje – jums tereiks pasikonsultuoti su organizatorių komanda.

*Taikomos su COVID-19 susijusios išimtys. Jei prieš stovyklą asmeniui buvo diagnozuotas COVID-19 ir jis turi tai patvirtinančius dokumentus, pateikus dokumentus prieš stovyklos pradžią, bus grąžinama 100 proc.sumos (išskyrus banko pavedimo mokesčius).

Apgyvendinimas:

Poilsio bazėje „Rūta“ jaučiamas autentiškas vintažinis pojūtis. Savaitgalis čia – tarsi kelionė laiku atgal. Ne vienerius metus savo stovyklas rengiame čia ir žinome,kad apgyvendinimas yra pakankamai patogus, visą savaitgalį šokant bliuzą ežero pašonėje. 

Žemiau nurodytos STANDARTINĖS nakvynės kainos – kiekviename name yra židinys ir mini virtuvėlė, kiekviename kambaryje nuo 3 iki 7 lovų. WC ir dušas yra bendrose patalpose. Prie kiekvieno namo yra vieta kepsninei.

Yra galimybė pakeisti savo apgyvendinimą į COMFORT (WC ir dušas viduje) – norėdami pasirinkti šį variantą, patikrinkite antrąjį registracijos puslapį. Kurorte yra 90 lovų mažuose nameliuose su karštu vandeniu, WC, dušais – tai mes vadiname „COMFORT apgyvendinimu“. Jei norite vietos COMFORT apgyvendinime, paskubėkite registruotis, nes nameliai yra skirstomi “pirmas atėjo- pirmas ir gavo”  principu.

Pamokos:

Kiekvienas dalyvis gaus net 8 valandas bliuzo pamokų, kurias ves geriausi kviestiniai mokytojai!

Dėmesio – pamokos prasideda penktadienio popietę ir baigiasi sekmadienį (kelionę planuokite žinodami, kad sekmadienį Vilnių pasieksite apie 17:30).

Vakarėliai:

2 įsimintini vakarėliai (penktadienį ir šeštadienį) su gyva muzika, konkursais, pasirodymais. Turėsime net kelias šokių aikšteles, tad pasiruoškite gerai pašokti!

Šeštadienį taip pat vyks piknikas – vakarėlis prie ežero.

Pre-party (ketvirtadienį):

Būsite apgyvendinti tame pačiame name/lovoje, kaip ir suplanuota stovyklos laikotarpiu. Atsivežkite ką nors pavalgyti bei išsikepti pagal pageidavimą – ketvirtadienį maitinimas nebus tiekiamas, nes vyks neoficialus pre-party – be kostiumų ir šokių batų, tačiau su šašlykais, pašnekesiais, muzika ir gera nuotaika. Taip sakant, nieko formalaus, tik jauki, atsipalaiduoti kviečianti atmosfera ir proga susitikti su senais draugais ir susipažinti su naujais!

Papildomos veiklos:

Tinklinis, krepšinis, futbolas, deginimasis saulėje, maudynės ežere… ką tik sugalvosit! Visi esate kviečiami atsivežti savo reikmenis/įrangą bet kokiai papildomai veiklai.

COVID-19:

Nieko naujo nepasakysime – vis dar gyvename pandemijoje. Kaip visuomet, jūsų sveikata ir saugumas mums yra nepaprastai svarbūs. „Bluesila“ organizuojama ir vyks laikantis visų Lietuvos ir ES pandemiją apibrėžiančių teisės aktų ir reglamentų. Kadangi taisyklės nuolat keičiasi, dalyvius informuosime prieš renginį. Tikimės, kad iki renginio suvaržymais bus minimalūs.

Saugumo sumetimais, visi dalyviai turės pateikti vakcinaciją patvirtinančius dokumentus/ Galimybių Pasą/ Neigiamą COVID-19 testą. Šiuos reikalavimus taikysime visiems vienodai, nepaisant jų tautybės ar išvykimo vietos bei vaidmens renginyje (dalyviai/ atlikėjai/ mokytojai/ organizatoriai/ savanoriai./ pagalbinis personalas)

Keletas svarbių pastabų:

  • Norintys dalyvauti stovykloje turi atitikti visus ES ir Lietuvos įstatymų keliamus reikalavimus, susijusius su pandemija. Tikslūs reikalavimai bus patvirtinti prieš renginį (apie 3 sav.)
  • Skiepijimo ES patvirtinta vakcina įrodymas yra būtinas.Oficialiame dokumente turi būti nurodyta vakcinos rūšis ir gamintojas, dozių skaičius, vakcinacijos data.
  • Stovyklos metu organizatoriai gali paprašyti atlikti greitąjį COVID-19 testą. Jei asmuo atsisako tai padaryti, asmuo bus pašalintas iš stovyklos.
  • Jei asmeniui buvo diagnozuotas COVID-19 ir jis turi tai patvirtinančius dokumentus, bus grąžinta 100 % pinigų, to paprašius iki stovyklos pradžios. Visi sertifikatai ir dokumentai turi būti išduoti laboratorijoje, (anglų arba lietuvių k.), nurodant dalyvio vardą.

Bluesila 2022 prasideda: