Gegužės 21 dieną kviečiame paskutinįsyk šį sezoną susitikti Lindyhop.lt klube 2021 – 2022 m.m. bliuzo sezono uždarymui. Ne, niekur nedingsime – vasarą šoksime po atviru dangumi bei turėsime visą savaitgalį gamtos apsuptyje, skirtą tik bliuzui, dešimtojoje Bluesiloje, tačiau norime reguliarių pamokų sezoną uždaryti su trenksmu!
Todėl susitiksime ypatingame Blues Knockout’e. Vakarėlyje susilies senus laikus menančio amerikietiško juke-joint ir kabareto atmosfera, tad pasiruoškite įspūdžių kupinam vakarui!
Taip, jūsų laukia ne tik gera muzika, daug šokių, baras, pokalbiai, juokas, bet ir mūsų bendruomenės narių pasirodymai, kurie savo talentu padės jums pasinerti į tikrą bliuzo kabareto nuotaiką. Turi pasirodymą ar talentą, kuriuo norėtum pasidalinti vakarėlio metu? Parašyk mums!
Beje, prieš vakarėlį vyks ir solo bliuzo pamoka, kurios metu mokysimės “We just want to dance” solo rutiną. Todėl net jei šokti dar neteko, tai darei seniai ar buvo nedrąsu, nes neturi šokių partnerio, tai – puiki proga vasarą pasitikti bliuzo žingsneliu!
Tad pasipuoškite, pričiupkite šokių batelius, užkandžius ir gėrimus sau ir draugui ir susitikime bliuzo kabarete!
Visa informacija trumpai:
Data: 2022 gegužės 21 d.
Vieta: Lindyhop.lt klubas
Pamoka prieš vakarėlį: 19.30 – 21.00
Vakarėlis: 21:00 – 01.00
Grindų mokestis: 10 Eur. Atsiskaitymas grynaisiais.
Iki susitikimo!