Bliuzo niekuomet nebus per daug! Todėl paskutinį lapkričio savaitgalį skirkime bliuzui – jūsų laukia net trys bliuzo renginiai, kuriuose veiklos netrūks nė vienam – tiek išmokti norinčiam, tiek patirties jau turinčiam šokėjui.

Lapkričio 26-27 d. Jūsų laukia:

Naujokų seminaras: bliuzas nuo nulio

Solo bliuzo seminaras su Genia Tsvietkova (🇺🇦 )

Blues Knockout bliuzo vakarėlis

Kviečiame registruotis į seminarus, ir nepraleisti Blues Knockout vakarėlio, kad išmoktas žinias iškart pritaikytumėte praktikoje!

Fb Event

cover-bluesember

Naujokų seminaras: bliuzas nuo nulio

Norite išmokti šokti bliuzą? Norite gerai jaustis šokių aikštelėje, kai užgroja lėtesnė muzika? Ar tiesiog paskutinį kartą bliuzą šokote taip seniai, kad atrodo, nieko nepamenate?

Bluesdance.lt komanda kviečia į intensyvų bliuzo šokių pradmenų kursą, po kurio bliuzo šokio aikštelėje judėsite drąsiai ir užtikrintai. Tai – 4 val. intensyvių pamokų, vyksiančių per dvi dienas ciklas, skirtas pažinti ir prisijaukinti bliuzo šokį startuojant nuo pat pradžių arba kaip mes mėgstame sakyti – “nuo nulio”. Pamokų metu ne tik susipažinsite su bliuzo šokių pagrindais, bet ir praturtinsite žingsnelių ir judesių arsenalą, kuris padės puikiai jaustis šokių aikštelėje užgrojus lėtesnei muzikai.

Mokytojai:

Dmitrij ir Varvara

Tomas ir Lina


Pamokų laikas:
Šeštadienis, lapkričio 26 d: 14:00-16:10

Sekmadienis, lapkričio 27d: 14:00-16:10

Kaina:

Registruojantis be partnerio(-ės) – 30 eur.

Registruojantis kartu su partneriu(-e) – 50 eur.

Solo bliuzo seminaras su Genia Tsvietkova 🇺🇦 

Solo bliuzas – neatsiejama bliuzo šokių pasaulio dalis, o įgūdžiai, įgyti šokant vienam,puikiai praverčia ir šokant poroje.Labai džiaugiamės, kad šį sykį Bluesdance.lt viešės Genia Tsvietkova – patyrusi bliuzo šokėja iš Ukrainos, kurią dažnai sutiksite mokant ir tarptautiniuose festivaliuose, tiek savo online kursuose. Solo bliuzo seminare Genia dalinsis solo bliuzo ypatybėmis, tad kviečiame nepraleisti progos pasisemti iš jos žinių! Kursą sudarys 4val pamokų, kurios vyks šeštadienį ir sekmadienį.Vietų skaičius labai ribotas – 20, tad paskubėkite užsiregistruoti!

Pamokų laikas:
Šeštadienis, lapkričio 26 d: 11:30-13:40

Sekmadienis, lapkričio 27 d: 11:30-13:40

Kaina: 50 eur.

Blues Knockout bliuzo vakarėlis

Bliuzo šokiai dažnai dar vadinami socialiniais šokiais, tad po pamokų, šeštadienį, kviečiame susitikti Blues Knockout vakarėlyje! Kaip visuomet, jūsų lauks puiki muzika, draugiška atmosfera ir daug progų pašokti.

Kviečiame ateiti visus – net jei šokių aikštelėje nesi buvęs, ar nori sugrįžti po ilgesnės pertraukos – labai tavęs lauksim. Tik nepamiršk šokių avalynės, gėrimų ir užkandžių sau ir draugui, ir susimatome vakarėlyje!

Data: lapkričio 26, šeštadienis

Vakarėlio pradžia: 20.00 val.

Kaina:
5 eur. Atsiskaitymas vietoje grynaisiais.

Seminarų dalyviams: nemokamai