Legendinė Bluesila sugrįžta! Pasižymėkite kalendoriuose – dešimtoji stovykla įvyks 2022 m. rugpjūčio 19-21 dienomis!

Šioje Bluesiloje netruks visko, ką taip pamėgome per daugiau nei dešimtmetį. Jūsų laukia:

  • 8 valandos bliuzo pamokų (solo arba poroje);
  • nuostabi gyva muzika;
  • puikūs didžėjai;
  • piknikas prie ežero su gyva muzika;
  • neformalus pre-party – barbekiu;
  • atskiras fusion kambarys;
  • Bluesila baras;

… ir dar daugiau!

Į renginio kainą įskaičiuota viskas, ko reikia geram savaitgaliui  – vakarėliai, užsiėmimai, maitinimas, apgyvendinimas ir visa veikla. Taip, perskaitėte teisingai – už renginio kainą gaunate VISKAS ĮSKAIČIUOTA galimybę tris dienas praleisti šokdami bliuzą gamtos apsuptyje šalia Bebrusų ežero. Tad užsiregistruok, sudalyvauk ir pasinerk į bliuzą kartu su 200 šokėjų iš viso pasaulio!

Nekantraujame jus ten pamatyti!

P.S. O kaipgi dėl pandemijos?

Mums rūpi jūsų sveikata ir saugumas. Todėl Bluesila bus organizuojama atsižvelgiant į visas Lietuvoje galiojančias taisykles bei rekomendacijas, susijusias su pandemijos valdymu. Labai tikimės, kad iki stovyklos situacija pasitaisys ir ribojimų bus mažai.

Rūpinantis dalyvių saugumu, dalyviai turės pateikti vakcinavimą patvirtinančius dokumentus, Galimybių Pasą arba neigiamą COVID-19 testo rezultatą. Visų saugumas – mūsų prioritetas, todėl šios taisyklės galios visiems be išimties, nepriklausomai nuo tautybės/ atvykimo šalies.

Mokytojai

Gyva muzika

DJ koordinatorius

Hamed Jenabi

Hamed aistra bliuzo muzikai ir šokiui lėmė tai, jog šiandien jis visą savo laiką ir skiria bliuzui: jis yra bliuzo DJ, mokytojas ir bliuzo bendruomenės organizatorius Vienoje, Austrijoje. Jis yra įkūrėjas ir vienas iš festivalių “Vienna Sugar Blues” ir “Blues Fever Festival” organizatorių.

Hamed yra DJavęs daugybėje Europoje vykstančių bliuzo festivalių ir savo set’ų metu šokėjus pakviečia į kelionę per bliuzo muzikos istoriją bei groja įvairius bliuzo stiius, tačiau labiau mėgsta fokusuotis į moterų atliekamą bliuzą nes tiki, jog šio laikotarpio bliuzas turėtų dažniau skambėti šokių renginiuose.