“Tobulėk bliuze” seminarų ciklas skirtas norintiems tobulinti savo bliuzo įgūdžius, grįžta!

Šįkart kviečiame tobulinti savo solo bliuzo įgūdžius su Maria Malenkova. Dar vasaros pradžioje Maria Vilniuje vedė solo bliuzo seminarą, o dabar grįžta padėti pradėti ar tęsti savo solo bliuzo kelionę ir toliau.

Seminaro lygis – atviras, tai reiškia, jog laukiami esate visi, norintys šokti solo. 🌟

Seminaras vyks vasario 11-12 dienomis, studijoje Gedimino pr.47, Vilnius.

Kartu su 4 valandų seminaru taip pat gausite ir bilietą į vasario 11 d. vyksiantį Blues Knockout’o bliuzo šokių vakarėlį, kad naujas žinias galėtumėte pritaikyti ir praktikoje!

Laikas: 

Šeštadienis, vasario 11 d.:14:00-16:00 val.

Sekmadienis, vasario 12 d.:14:00-16:00 val.

Kaina: 50 eur.

Vietų skaičius ribotas, tad skubėkite registruotis! Dalyvavimas seminare bus patvirtintas po apmokėjimo.

Apie mokytoją:

Maria yra bliuzo šokėja ir pedagogė, įsikūrusi Vilniuje, Lietuvoje. Pradėjo šokti pramoginius ir lotynų šokius dar vaikystėje, 2013 m. ji atrado džiazą ir bliuzą. 

 Nuo tada Maria seka savo meilę šiems šokiams visame pasaulyje, nuolat mokosi ir tobulėja pati bei mokytojauja tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje. Tarptautinėje bliuzo bendruomenėje Maria yra gerai žinoma dėl savo labai struktūriško požiūrio į mokymo procesą bei akis prikaustančių pasirodymų ir choreografijų.

Savo pamokose Maria didelį dėmesį skiria istorijai, technikai ir muzikalumui ir pagalba mokiniams atrasti savo balsą kultūriniame šokio kontekste. Nuo 2020 m. Maria taip pat yra profesionali tarpininkė, konsultuojanti šokių poras ir vedanti žodinio bendravimo bei konfliktų valdymo seminarus šokėjams.

FB event