Nori patobulinti savo solo bliuzo įgūdžius? Prisijunk prie solo bliuzo savaitgalio su Genia Tsviekova 🇺🇦, kuris vyks lapkričio 18-19d.!

Dviejų dienų seminaras yra subalansuotas tiek pradedantiesiems, tiek jau ilgai šokantiems šokėjams.

Pirmos dienos (lapkričio 18d.) temos:

– Kaip klausytis muzikos, kad ji tave vestų (How to listen to the music, being moved by music). Mokysimės, iš kur atsiranda kūno judesiai ir judėjimas, ką darome tarp judesių. Lygis: pradedantieji (beg). Trukmė: 2 val.

– Viršutinė kūno dalis ir rankos( Upper Body and arms). Mokysimės kūno pajautimo (body awareness) ir izoliavimo. Idėjos, formos, pozos santykyje su muzika.
Lygis: pradedantieji (beg). Trukmė: 2 val.

Antros dienos (lapkričio 19d.) temos:

– Kontrastas šokyje (Contrast in dancing). Tyrinėsime ir mokysimės, kas yra kontrastas šokyje, kaip galime tai išreikšti judesiu.
Lygis: pažengusieji (adv.) Trukmė: 2 val.

– Sukiniai – idėjos ir technika (Turns – ideas, technique). Mokysimės sukinių technikos, skirtingų formų bei kaip pridėti juos savo šokime.
Lygis: pažengusieji (adv.) Trukmė: 2 val.

Apie mokytoją:

Genia yra lindyhopo ir bliuzo šokėja iš Kyjivo, Ukrainos 🇺🇦, o jos šokių istorija prasidėjo, kai jai buvo šešeri. Geniai labai patinka mokytis, mokyti ir tyrinėti, kas yra labai svarbu tiek šokant poroje, tiek solo. Ji labai vertina mokymo procesą, darbą su žmonėmis, dalijimąsi energija ir idėjomis, o užsiėmimų metu daugiausia dirba su kūno judesio atradimu, kūno valdymu, muzikos klausymosi džiaugsmu ir muzikos judrumu.🎶

Tvarkaraštis:
Šeštadienis, lapkričio 18d:
11:00-13:00 How to listen to the music, being moved by music (beg)
14:00-16:00 Upper Body and arms (beg)

Sekmadienis, lapkričio 19d:
11:00-13:00 – Contrast in dancing (adv)
14:00-16:00 – Turns – ideas, technique (adv)

Seminarų kaina:
1 diena – 50 eur.
2 dienos – 90 eur. Perkant abiejų dienų seminarus, įėjimas į Blues Knockout vakarelį nemokamas.

SVARBU: vietų skaičius ribotas (20 mokinių pamokoje. Registracijos metu esant dideliam skaičiui susidomėjusių pirmenybė teikiama abiejų dienų seminarus perkantiems)